SlaFko 12°

12% SlaFko Pilsner Ale nie je ucelený a historickým vývojom daný pivný štýl so svojimi charakteristikami, ale jedná sa skôr o taký experiment – navarili sme pivo, ktoré má zloženie sladov a chmeľov ako ležiak, rmutovanie ako ležiak, ale zakvasené je vrchnými kvasnicami s neutrálnym aromatickým a chuťovým profilom a kvasené pri teplote okolo 17 – 18°C, pričom klasické plzenské ležiaky kvasia pri teplotách od 8°C-12°C. Typickú chuťovú zložku charakteristickú po ležiackych kvasniciach by ste v ňom hľadali síce márne, ale zato je pivo postavené na zdravom strede medzi sladovým telom a jemnou chuťou českých a nemeckých odrôd chmeľu. Obsah alkoholu 3,6 % obj.

Pivo Slafko je v druhé v poradí, u ktorého pomenovania sme naviazali na ľudí, voči ktorým cítime úctu, priateľstvo, rešpekt. Krstným otcom a inšpiráciou pre meno je vodný slalomár Alexander Slafkovský, s ktorým zdieľame podobný (humorný) náhľad na svet okolo nás, ktorý je naším fanúšikom (rovnako ako my mu držíme palce v pretekoch aj tréningoch), a ktorý je našou inšpiráciou v nezlomnosti, bojovnosti a snahe neustále sa zlepšovať.

Start typing and press Enter to search

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful