13% EPA (English Pale Ale) „Propaganda Beer“

Predstavuje ďalšie pivo z produkcie anglických pivných štýlov, ktoré varíme v našom pivovare. Naša EPA má tmavšiu orandžovo-karamelovú farbu, no v chuti sú karamelové tóny v úzadí a do popredia sa dostáva zemitosť, trávnatosť a jemná pikantnosť anglických odrôd chmeľov. Celkový dojem v závere podčiarkuje určitá kvasnicová esterovosť a príjemné stredne intenzívne horké doznievanie. Obsah alkoholu 4,6 % obj.

Pivko Propaganda Beer je výsledkom mnohých debát o možnej vzájomnej spolupráci dvoch subjektov pôsobiacich v cestovnom ruchu v oblasti Liptova. Náš pivovar zareagoval na záujem vlastníkov cestovnej kancelárie zameranej na turistov z Veľkej Británie tým, že vytvoril receptúru piva mimoriadne obľúbeného práve vo Veľkej Británii. Takto si britskí turisti aj v tomto smere môžu pri svojej návšteve Liptova vo chvíľach clivoty zaspomínať na domov. A to taktiež v typickom anglickom bare, pre ktorý je toto pivko prednostne varené.

Start typing and press Enter to search

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful